Wij maken gebruik van cookies om uw bezoek aan Badmintonplanet.nl nog makkelijker te maken. Als u onze website bezoekt, gaat u akkoord met deze cookies.
EAN | 5056025463608 |
---|---|
Merk | Brewdog |
Percentage alcohol | 7.0 % |
Verpakking Bier | Blik |
Biersoort | India Pale Ale (IPA) |
Ideale drink temperatuur | 10° |
Land van herkomst | Schotland |
Stad van herkomst | Ellon |
inhoud | 33 cl |
geadviseerd glas | teku, tumbler |
Geadviseerd eten | Jong Kaasje, Mild Kaasje, Blauwschimmel Kaas, Gekruid Oosters Eten, Geroosterde Groenten, Burger, Pizza |
kleur | Geel |
Smaakprofiel | bitter, bloemig, citrus, Fris, fruitig, hoppig, rijk, toegankelijk, Verfrissend |
Intensiteit (1=minste tot 10=meeste) | 8 |
zoetheid (1=minste tot 10=meeste) | 6 |
zuurheid (1=minste tot 10=meeste) | 1 |
bitterheid (1=minste tot 10=meeste) | 7 |
Brewdog Zip Code - West Coast IPA - 7% - 33cl
Zip Code:
Onze december High Octane release is een 7% West Coast IPA: het aroma van zacht rood fruit, zoete tropische mango, scherpe grapefruit, citrus en dennen. De smaak is assertief, met bitterheid van citrusschil ondersteund door een harsachtige houtachtige noot op een zuivere moutbasis. Gehopt met simcoe, citra, mozaïek en citra cryo. De moutbilt bestaat uit bleke mout en getorrificeerde rijst.
Brewdog:
De Schotse oprichters van BrewDog, Martin Dickie en James Watt, raken op een gegeven moment verveeld van de industrieel gebrouwen bieren, zoals de lagers en de ales, die de markt domineren. De twee nemen het heft in eigen hand en besluiten hun eigen bieren te gaan brouwen. Zo wordt BrewDog in april 2007 geboren.
BrewDog groeit explosief en wordt in een mum van tijd zo succesvol, dat Martin en James op zoek moeten naar een nieuwe locatie. Via crowdfunding wordt uiteindelijk een nieuwe brouwerij gefinancierd in Ellon, 25 kilometer ten noorden van Aberdeen. Het is een van de meest technologisch geavanceerde en milieuvriendelijke brouwerijen ter wereld.
In 2010 opende de brouwerij een eerste bar in Aberdeen, in 2011 gevolgd door bars in Edinburgh, Glasgow en Londen. In 2011 had de brouwerij 67 mensen in dienst en haalde een jaarcapaciteit van 26.750 hl. In 2010 werd James Watt in Schotland verkozen tot ondernemer van het jaar.
In 2017 opende BrewDog een brouwerij in Columbus, Ohio en recentelijk in 2019 een brouwerij in het Australische Brisbane. Wederom via crowdfundig gefinancierd.