Wij maken gebruik van cookies om uw bezoek aan Badmintonplanet.nl nog makkelijker te maken. Als u onze website bezoekt, gaat u akkoord met deze cookies.
Percentage alcohol | 10.0 % |
---|---|
Verpakking Bier | Fles |
Biersoort | Tripel |
Ideale drink temperatuur | 9° |
Land van herkomst | Nederland |
Stad van herkomst | Heeze/Kaatsheuvel |
inhoud | 33 cl |
geadviseerd glas | tulp |
Geadviseerd eten | Zoet Kaasje, Jong Kaasje, Chocolade, Gegrilde Kip |
kleur | Amber |
Smaakprofiel | rijk |
Intensiteit (1=minste tot 10=meeste) | 7 |
zoetheid (1=minste tot 10=meeste) | 5 |
zuurheid (1=minste tot 10=meeste) | 2 |
bitterheid (1=minste tot 10=meeste) | 5 |
Brouwerij Rufus 'Tism - Tripel - 33cl fles
'Tism - Tripel
Een goede tripel hoeft niet ingewikkeld te zijn. Dit bier is gemaakt met enkel mout, hop, gist en suiker als ingrediënten. met deze ingrediënten weet brouwerij Rufus toch een heerlijke en krachtige tripel te brouwen.
Brouwerij Rufus
Als liefhebber van aparte bieren ontstond de nieuwsgierigheid naar het zelf brouwen. De passie is geboren, vanaf 2015 brouwt Brouwerij Rufus uit Heeze zijn eigen bier. We zijn nu een paar jaar verder en er zijn al een aantal mooi bieren uit de ketels gekomen. Immers na de introductie van de Macker, een krachtig amber bier, de Prufus een heerlijk fris blond bier, de Knoet, een werkelijk heerlijke dubbele donker en onze uitmuntende Tripel 'Tism, heeft inmiddels ook de Kwart, een straffe Quadrupel, het levenslicht gezien, en 2020 werd gekenmerkt door onze heerlijk witte Witte'wel In 2021 is de Kwart ook in een “cognac infused” versie gebrouwen De productontwikkeling van dit heerlijke bier gebeurt allemaal in Heeze.. Daarna wordt het, door Brouwerij Rufus zelf, gebrouwen in de ketels bij "De 3Horne" in Kaatsheuvel. Doordat "bier en kaas" zo'n prachtige combinatie is, hebben wij ook onze eigen bierkaas en venkelkaas. Prufus één van onze Brabantse bieren, de Macker, de Knoet, de Kwart. En ontdek 'Tism echt! Die van Brouwerij Rufus, Witte'wel!