Wij maken gebruik van cookies om uw bezoek aan Badmintonplanet.nl nog makkelijker te maken. Als u onze website bezoekt, gaat u akkoord met deze cookies.
EAN | 3760377410266 |
---|---|
Merk | Speciaalbierkoning.nl |
Percentage alcohol | 6.0 % |
Verpakking Bier | Blik |
Biersoort | Sour |
Ideale drink temperatuur | 4° |
Land van herkomst | Frankrijk |
Stad van herkomst | Vendargues |
inhoud | 33 cl |
geadviseerd glas | weizen glas |
kleur | Blond |
Smaakprofiel | fruitig, zuur |
Intensiteit (1=minste tot 10=meeste) | 6 |
zoetheid (1=minste tot 10=meeste) | 3 |
zuurheid (1=minste tot 10=meeste) | 7 |
bitterheid (1=minste tot 10=meeste) | 1 |
Let op: Dit bier wordt verkocht inclusief €0,15 statiegeld, dit zit al bij de prijs inbegrepen. Het blik kan je weer inleveren bij een inzamelpunt (bijvoorbeeld in de supermarkt) om je statiegeld terug te krijgen.
Prizm Narita - Sour - 6% - 33cl blik
Narita
De brouwers van Prizm hebben deze sour volgepropt met tropische vruchten voor extra veel smaak. Denk maar aan perzik, limoen, guava en passievrucht.
Prizm
Prizm Brewing, een jonge brouwerij gevestigd in Vendargues, opende midden in een pandemie in augustus 2020. De brouwerij is opgericht door Gunther Oltra, de voormalige brouwer van brouwerij Popihn, Julien Du Tremblay en Momar Diop. Bij Prizm Brewing Co maken we alleen kortstondige brouwsels, heel vaak op gehopte bieren, want dat is waar we van houden. We hebben plezier in het testen van de eindeloze combinaties van de verschillende hopsoorten die we gebruiken. Elke hop heeft zijn unieke aroma. Bij Prizm Brewing Co is bier koning. Wij pleiten eerst voor kwaliteit! We conditioneren onze bieren alleen als we denken dat ze klaar zijn om je gehemelte te laten wierook.