Rott. TonkX

Rott. TonkX

Rott. Royale - Barley Wine

Rott. Royale - Barley Wine

Rott. X Giraffe - Swirl Pastry Stout

is een heerlijke Pastry Stout uit Rotterdam van 10,5% in samenwerking met Giraffe Coffee Roasters.

€ 4,69
Beschikbaarheid:
Op voorraad
SKU
Rott. Swirl
Beschikbaar vanaf:
  • Koop 6 voor
    € 4,46
    en bespaar 5%
Incl. BTW
Product eigenschappen
Meer informatie
EAN8720865975252
MerkRott. Brouwers
Percentage alcohol10.5 %
Verpakking BierBlik
BiersoortStout
Ideale drink temperatuur10°
Land van herkomstNederland
Stad van herkomstRotterdam
Vanaf wanneer op de markt2024
inhoud33 cl
geadviseerd glasteku
Geadviseerd etenAardbeien, Zoet Kaasje, Jong Kaasje, Mild Kaasje, Gegrilde Kip, Gekruid Oosters Eten, Geroosterde Groenten, Karamel, Pittige Snacks, Roasted Bacon, Bitterballen, Burger
kleurZwart
Smaakprofielkrachtig, rijk
Intensiteit (1=minste tot 10=meeste)8
zoetheid (1=minste tot 10=meeste)8
zuurheid (1=minste tot 10=meeste)2
bitterheid (1=minste tot 10=meeste)3

Let op: Dit bier wordt verkocht inclusief €0,15 statiegeld, dit zit al bij de prijs inbegrepen. Het blik kan je weer inleveren bij een inzamelpunt (bijvoorbeeld in de supermarkt) om je statiegeld terug te krijgen.

Rott. X Giraffe - Swirl Pastry Stout - 10,5% - 33cl blik

Swirl:
Bij deze dikke imperial pastry stout draait alles om de rijke smaak van twee bonen: de koffieboon en de tonkaboon. Voor dit bier selecteerde Giraffe Coffee Roasters de Asman Arianto koffieboon uit Indonesië.

Deze koffie is verwerkt in een zachte coldbrew, waarin chocolade en pruim de boventoon voeren. De tonkabonen zorgen voor een mooie vanille en kaneel smaak in de afdronk.


Rott. Brouwers:
Stoer bier uit Rotterdam Wij zijn ROTT. Brouwers. Biermakers uit – hoe kan het ook anders – Rotterdam. We ontwikkelen bieren voor mensen om te genieten van het leven en het moment. Onze focus ligt op het brouwen van moderne en stoere bieren, met name naar Engels en Amerikaans voorbeeld. We experimenteren graag, maar de kwaliteit en de doordrinkbaarheid van het bier verliezen we niet uit het oog. Het resultaat is steeds weer verrassende en smaakvolle bieren. We staan open voor nieuwe ideeën en open voor de mensen die onze bieren drinken en schenken. Daarom houden we van persoonlijk contact, vertellen we graag het verhaal bij onze bieren en werken we graag samen met andere brouwerijen en ondernemers. In alles staat bij ons plezier voorop. Bier = plezier. Dat willen we overal in terug laten komen: tijdens het brouwen, in onze smaken of wanneer je ons tegenkomt op bijvoorbeeld festivals. En dat plezier delen we graag met jullie. Cheers!

Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Rott. X Giraffe - Swirl Pastry Stout
Ben je oud genoeg voor deze webshop?
Je dient minimaal 18 jaar oud te zijn om de site te bezoeken.